Haber

Hadise, Mauro Icardi’nin peşinde

Aşk hayatında yüzünü güldüremeyen ünlü müzisyen Hadise, Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi ile aşk yaşadığı magazin dünyasında konuşulmaya başlandı.

Daha önce hiçbir müsabakaya çıkmamış ancak Galatasaraylı olduğu bilinen ünlü müzisyen Hadise’nin son maçında kadroyu yalnız bırakmaması dedikoduları alevlendirdi. Maçı tribünlerden arkadaşlarıyla birlikte izleyen Hadise, galibiyet sevincini meslektaşı Simge’nin Aşkın Olayım adlı şarkısını seslendirerek yaşadı.

Futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan Ebru Şancı, sunuculuğunu üstlendiği “Söylemezsem” programında Hadise’nin Icardi’den hoşlandığını ve onunla tanışmak için yakın bir markayı götürdüğünü söyledi.

Hadise ile Icardi arasındaki yakınlığı bir hafta önce öğrendiğini söyleyen Şancı, şunları söyledi:

“GS futbolcusunun karısı dedi ki”

“Hadise normalde maça gitmez ama dün akşam Galatasaray maçına gitti. Birazdan herkes duyacak. Galatasaraylı bir futbolcunun eşinden öğrendim ve çok net söyledi…

“Normalde maça gitmez”

Hadise, yakınlarına elektriği İcardi’den aldığını ve çok beğendiğini söyledi. Hadise, onunla tanışmak için Icardi’yi damgalamıştı ve dün Galatasaray maçına gitti, normalde gitmez…

İkisi de ahlaksız

Hadise’nin maça birlikte gittiği kişi, futbolcu Mertens’in eşi. Hem İcardi hem de Hadise çapkınlıklarıyla tanınırlar. Wanda Nara ile evliliğinden 3 çocuğu var. Şimdiden söyleyelim yakında duyulur”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu