Haber

Güzel Kentim İzmit’e görsel zenginlik katacak

“Güzel Kentim Kocaeli Projesi” kapsamında hayata geçirilen fotoğraf uygulamaları bu kez İzmit Yahya Kaptan Köprülü Kavşağı ayaklarına uygulanıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, “Benim Güzel Kentim Kocaeli Projesi” kapsamında şehrin birçok yerinde duvarlara fotoğraf uygulaması yaptı. Bölgeyi görsel ve kent estetiği açısından zenginleştiren fotoğraf uygulaması bu kez Kandıra Yolu üzerindeki İzmit Yahya Kaptan Köprülü Kavşağı eteklerinde yapılıyor. Profesyonel ressamlar tarafından çizilen fotoğraflar tamamlandığında bölgeye hoş bir hava katacaktır.

KÖPRÜ AYAKLARI AKACAK

Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı, Tarihi Yerler ve Kent Estetiği Daire Başkanlığı tarafından Kocaeli genelinde meydan, bulvar, köprü ve sokakların duvar diplerine fotoğraf uygulama çalışmaları vatandaşlardan ilgi görüyor. Bu kapsamda Kandıra Yolu üzerindeki İzmit Yahya Kaptan Köprülü Kavşağı eteğinde çiçek temalı fotoğraf uygulaması yapılmıştır. Bulunduğu bölgeye görsel zenginlik katacak fotoğraf uygulaması şimdiden vatandaşlardan ilgi görmeye başladı.

KENT ESTETİĞİ GÜÇLENDİRİYOR

Çalışma ile vatandaşların yoğun olarak kullandığı İzmit Yahya Kaptan Köprülü Kavşağı’nda yapılan rengarenk çiçek fotoğrafı uygulaması bölgeye görsel zenginlik katacak. Kocaeli genelinde hayata geçirdiği üstyapı çalışmalarıyla vatandaşların yol konforunu artıran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Benim Hoş Kentim Kocaeli Projesi kapsamında uyguladığı fotoğraf çalışmalarıyla kentin estetiğini güçlendiriyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu