Haber

Callisto Protokolü Yayın Sonrası İçerik Haritası Açıklandı

Geliştirici stüdyo Striking Distance, The Callisto Protocol için yayın sonrası içerik yol haritasını açıkladı.

Callisto Protokolü bugün (2 Aralık) çıkış yaptı ve oyunun çıkış sonrası içerik yol haritası açıklandı. İlk olarak New Game+ ve Hardcore modları 7 Şubat 2023 tarihinde ücretsiz olarak oyuna eklenecek. Oyunun Season Pass içerikleri arasında yer alan Outer Way kostüm koleksiyonu da 7 Şubat’ta gelecek.

Season Pass’te yer alan diğer içeriklerin yanı sıra Contagion Bundle, gelecek yılın Mart ayında, Riot Bundle ise 2023 baharında oynanabilir olacak. oyunun Blok Demir Hapishanesinin alanı”. Contagion Bundle, oyuna kalıcı ölüm modu ekler, bu nedenle her ölümden sonra baştan başlamanız gerekir.

Callisto Protokolü PC Sistem Gereksinimleri Netleştirildi

Striking Distance, yaz döneminde oyuna yeni hikaye içerikleri ekleyeceğini belirtti. Ayrıca şu anda duyurulan içeriğin yanı sıra farklı ölüm animasyonları gibi diğer Season Pass içeriklerinin de yakın gelecekte detaylandırılacağını duyurdu.

Callisto Protokolü, Dead Space’in arkasındaki adam olan Glen Schofield’ın yeni bilim kurgu korku oyunu projesi olması nedeniyle büyük ilgi gördü. Bugün yayınlanan incelemeler sonucunda oyun karışık puanlar aldı. Eleştirmenlerin bir kısmı oyunu övürken, bir kısmı da dövüş sistemindeki kasvet ve performans sorunlarına dikkat çekti. Metacritic üzerinde yapılan 37 incelemeden sonra ortalama 76 puana sahiptir. Opencritic’te 50’ye yakın inceleme ile 75 puanda bulunuyor.

Kaynak: SaveButton / Gamegar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu