Teknoloji

The Sims 4’e İki Yeni Kit Geliyor: Sims’in Havuz Eğlencesi Başlıyor

Yaz sezonunu geride bırakmış olsak da havalar hâlâ serin değil. Bu nedenle dönemi kapatmadık. Electronic Arts ve Maxis tarafından yapılan duyuruyla The Sims 4’e iki yeni kit geliyor . Bunlardan biri ile Sim’lerimizin havuz eğlencesi başlıyor. Bir diğeri çağdaş öğeler içeriyor. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  The Sims 5 Hakkında Yeni Bilgiler Paylaşıldı


The Sims 4 İçin İki Yeni Kit Duyurdu

Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan ve Maxis tarafından geliştirilen The Sims 4’e iki yeni kitin geleceği açıklandı: Poolside Splash Kit ve Contemporary Luxe Kit. 7 Eylül’de yayınlanacak olan her iki kit de EA uygulamasında, PC için Steam ve Epic Games Store’da, Mac için Origin’in yanı sıra PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One platformlarında satışa sunulacak.

The Sims 4 Poolside Splash Kit ile oyuncular Sim’lerini havuz başında eğlenmeye götürebilir. Mayolarından giydikleri terliklere, giydikleri aksesuarlara kadar Sim’lerinin tüm kostümlerini en renkli ve farklı şekillerde şekillendirebilecekler.

Sims 4 Contemporary Luxe Kit, oyuncuların odalarını özellikle çağdaş ve lüks öğelerle donatmasına olanak tanıyacak. Sim’leriniz yoğun bir iş gününün ardından şık sanat eserleri, sofistike dekor ve konforlu mobilyalar eşliğinde rahat ve şık bir ortamda dinlenebilecekler.

haber-alucra.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu