Teknoloji

The Callisto Protocol’ün ilk 30 Dakika Oynanış Görüntüleri Sızdırıldı

 
Geliştirici Striking Distance Studios ve yayıncı Krafton grubu çıkışı yaklaşmakta olan üçüncü şahıs dehşet oyunu The Callisto Protocol’ün ilk 30 dakikası sızdırıldı. Yüksek görüntü kalitesine sahip sızdırılan bu video sayesinden oyunun nasıl bir yapıda olduğunu görebiliyoruz. Ancak oyunu bekleyenler ve oynamak isteyenler bu oynanış videosunu es geçebilir.
 
Dead Space’in yaratıcılarından yeni dehşet temalı yapım 
 
 
 
Dead Space’in yaratıcıları tarafından biz oyun severlere sunulacak olan hayatta kalma korku aksiyon oyunu The Callisto Protocol DX11 ve DX12’yi destekleyecek. Oyun, yeni bir öyküyü bizlere aktaracak ve üst seviye kaygı ögelerini bünyesinde barındıracak. Tek oyunculu bir yapıya sahip olacak olan bu üretim temel olarak hayatta kalma kaygı tecrübesini bizlere yaşatacak.
 
The Callisto Protocol, Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanıyor ve PC sürümünün ışın izleme (Ray Tracing) efektlerini destekleyeceği varsayım ediliyor. Oyun, 2 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Oyunun ön siparişleri şu anda açık durumda. Day One Edition 499,00 TL’den Digital Deluxe Edition ise 669,00 TL’den satışta.  
 
Sızdırılan oynanış görüntüsü için buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu