Haber

Sengoku Hanedanlığı’na yeni çiftçilik güncellemesi geliyor

Geliştirici Superkami ve yayıncı Toplitz Productions, çok türden bir açık dünya RPG, şehir kurma, yaşam simülasyonu ve hayatta kalma oyunu olan Sengoku Dynasty’nin Erken Erişim kapsamında en son büyük içerik güncellemesinin ilk aşamasını yayınladığını duyurmaktan mutluluk duyuyor yol haritası.

Sengoku Hanedanlığına Güncelleme Geliyor

İlki 7 Kasım’da olmak üzere aşamalar halinde gelen Sengoku Hanedanı Çiftçilik Güncellemesi, büyüyen mahsulleri tanıtan ve oyunculara araziyi çalışıp yönetebilmeleri için bir yol sunan heyecan verici bir çiftçilik özelliği ekliyor. Bu oyuncu odaklı çiftçilik güncellemesi, Superkami’nin hedeflediği şeyin sadece başlangıcıdır ve önümüzdeki haftalarda çiftçilik ve hanedan yönetimi entegrasyonuna yönelik bir dizi güncellemenin parçası olacaktır.

Yeşil parmaklı oyuncular, darı, sarımsak, pırasa, maydanoz, wasabi ve şalgam gibi çeşitli mahsulleri, tarım çapaları ve tohumlar gibi bir dizi kullanışlı yeni araç kullanarak iş yükünü hafifletebileceklerini bilmekten mutluluk duyacaktır. . diktikleri mahsulleri sulamak, gübrelemek ve yabani otları temizlemek için torbalar ve sulama kutuları kullanıyorlar. Çiftçiler artık pirinç terasları da dahil olmak üzere çok farklı arazi ve su alanları yaratabilecekler.

Bu çiftçilik güncellemesiyle oyuncular, ormansızlaştırılan, yoğun şekilde hasat edilen veya kesilen kaynakların yavaş yavaş yeniden büyümeye başladığını da fark edecekler. Bu aynı zamanda yeniden doğma şansı düşük olan madencilik yataklarını da içerir.

Oyun haritasında güneye doğru ilerleyen oyuncular yeni çiftçi köyü Aratani ile karşılaşacak; Pirinç çiftçiliği Aratani’de yaygın bir sorundur ve bu birbirine sıkı sıkıya bağlı topluluk, oyunculara animasyonlu NPC karakterleri ve tüccarlarla etkileşime girme ve teklifler sunma fırsatı veren bir anlatım sağlar. yeni arayışlara girişiyor.

Hiç kimse çiftçiliğin saf bir iş olduğunu söylemedi ve güncellemeye yapılan bir diğer ekleme, çürükten gübre elde etmek için kompostlama istasyonu şeklinde yeni bir tarım yapısını içeriyor.

Sengoku Hanedanlığı’nda çiftçilik yapmak, oyunun Erken Erişime sunulmasından önce topluluğun iyi bilinen bir isteğiydi ve bu son güncelleme, oyunun özünü korurken, önümüzdeki haftalarda eklenecek daha da heyecan verici yeni çiftçilik özellikleri için bir başlangıç ​​noktası sağlıyor. Oyunun feodal Japonya ortamı.

Geliştirici Superkami ayrıca oyunun kullanıcı arayüzünde, oyuncu kaynak yönetim sisteminde ve RAM ve CPU optimizasyonunda iyileştirmeler dahil olmak üzere oyunun Ağustos ayındaki lansmanından bu yana bir dizi yaşam kalitesi iyileştirmesi uyguluyor.

Çiftçilik güncellemesini tamamlayan oyuncular artık kooperatif arkadaşlarını kibar bir selamlamayla selamlayabilir, düşen yapraklar arasında meditasyon yapabilir veya iyi bir gece uykusundan sonra sırtlarını esnetebilir. İfade, Sengoku Dynasty’nin oynanışına ek bir ifade ve his katmanı eklemek için burada.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu