Yaşam

Haluk Bilginer’le BBC Dizisi “Yeni Kan” ve Çok Daha Fazlası GAIN Ekranlarında

GAIN, yeni yılda da BBC yapımlarını seyirciyle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Ocak ayında 4 yeni BBC First dizisi yayınlanıyor. Bu dizilerin ilkinde usta oyuncu Haluk Bilginer de rol aldı. Yeni kan bugün dijital platformda yerini aldı. Dünyaca ünlü komedi oyuncusu Rowan Atkinson, dram ve polisiye türlerini ortada sunan bir meselle seyirci karşısına çıkıyor. maigrettarihi drama severleri sevindirecek Kurt Salonuve Steve McQueen tarafından Küçük Baltave bu ay GAIN’de yayınlanacak diğer diziler.

GAIN, kataloğuna yeni BBC dizileri eklemeye devam ediyor. Ocak ayında 4 yeni dizi daha izleyici ile buluşacak. Haluk Bilginer karanlık bir iş adamını canlandırıyor Yeni kan bu serilerin ilki. Birbirinden alakasız gibi görünen iki olayın ortasında çıkan bir temas sonucu bir araya gelen iki genç dedektifin hikâyesini anlatan dizi, drama ve polisiye türlerini sevenler için birebir.

Rowan Atkinson’ın oynadığı şaşırtıcı bir dedektif hikayesia Evet Ben

maigret ve KAZANÇ, izleyicileri şaşırtacak başka bir BBC First dizisidir. Tüm dünyanın komedi rollerinde görmeye alıştığı Rowan Atkinson, polisiye, dram ve gizem temalı bu yapımda Parisli dedektif Jules Maigret rolüyle komedi türünün dışında ne kadar yetenekli olduğunu kanıtlıyor.

Biyografi ve tarihi dizileri sevenler için

BAFTA ödüllü yıldız Mark Rylance Kurt Salonu , Kral VIII. Henry’nin sarayındaki ihanet ve entrikayı konu alan hikayesi ve başarılı oyunculuğu ile tarihi drama sevenlerin ilgiyle izleyeceği küçük bir dizidir.

Ödüllü bir yakın tarih anlatısı

1969-1982 ortalarında Londra’daki Batı Hint topluluğunun gerçek yaşam deneyimlerine dayanan 4 BAFTA kazananı Küçük Balta usta yönetmen Steve McQueen imzalı. 5 parçalık küçük seri; Özellikle sonu belli olan sürükleyici ve çarpıcı hikayeleri sevenleri memnun edecek bir yapım.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu