Yaşam

Guy Ritchie yeni filminin çekimlerine Antalya’da başladı.

Türkiye milyonların izlediği filmlere sahne olmaya devam ediyor…

‘Operation Wealth’ filmini Antalya’da çeken İngiliz yönetmen Guy Ritchie, Antalya Expo’da 10 gündür isimsiz yeni filmini çekiyor.

Çekimler ilçelerde yapılacak

Film platosuna dönüştürülen EXPO alanındaki botanik parkın yanı sıra Demre, Muratpaşa, İbradı, Konyaaltı, Kemer, Akseki, Serik, Finike, Alanya, Döşemealtı ve Manavgat ilçelerinde çekimler yapılacak.

Çekimler Nisan ayına kadar devam edecek.

İngiliz aktör Henry Cavill ile Meksikalı aktör ve müzisyen Eiza Gonzalez bu savaş, drama ve tarihi filmin başrollerini paylaşıyorlar. ‘Baby Driver’, ‘Fast and the Furious: Hobbs and Shaw’ başta olmak üzere birçok yapımda başrol oynayan Henry Cavill’in yanı sıra Superman karakteri başta olmak üzere birçok filmde oynayan Eiza Gonzalez, dizide kalacak. çekim sırasında şehir. Yönetmen ve başrol oyuncuları Belek’teki Regnum Carya Otel’de konaklayacak.

Film, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor.

İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen filmin konusu şöyle:

“İngiliz ordusu, Alman ordusuna yenik düşmüştür. Bu gelişme üzerine Winston Churchill centilmenlik savaşının kurallarını terk eder ve karşı hamle yapmak ister. Amacı, bir grup askeri düşman hattının arkasına gizlice sokmaktır. Askerler bu hayatı kabullenir- öldürülme ihtimalini bile bile tehdit eden plan “Sağlam bir birliğin kurulmasıyla Nazilere karşı önemli zaferler elde edilir.”

akpinarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu