Haber

Fenerbahçe, Zimbru’yu elerse 2023’te gruplarda kalır mı? Fenerbahçe, Zimbru’yu elerse doğrudan gruplara mı gidecek yoksa yeni bir eleme maçı mı oynayacak?

Fenerbahçe UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Tipi rövanş maçında bugün deplasmanda Zimbru ile karşılaşacak. Peki Fenerbahçe, Zimbru’yu elerse 2023’te gruplarda kalır mı? Fenerbahçe, Zimbru’yu elerse kümede mi kalacak yoksa yeni bir eleme turu mu oynayacak? Fenerbahçe kaç eleme oynayacak? FB kümelerinde kalmak için kaç ön yeterlilikten geçmek gerekiyor? Bilgi burada…

FENERBAHÇE ZİMBRU MAÇI NE ZAMAN?

Zimbru – Fenerbahçe maçı 1 Ağustos 2023 Salı günü bugün saat 20:30’da başlayacak.

Zimbru Stadı’nda oynanacak mücadele saat 20.30’da başlayacak. İrlanda Futbol Federasyonu’ndan Rob Harvey düdük çalacak. Robert Clarke ve Wayne McDonnell, Harvey’in yardımcılığını üstlenecek.

FENERBAHÇE ZİMBRU’YU YERSE 2023’E KALACAK MI?

Fenerbahçe, UEFA Konferans Ligi 2. ön eleme turundan itibaren mücadele edecek. Fenerbahçe’nin kümede kalabilmesi için sırasıyla 2. eleme tipini, 3. eleme tipini ve play-off tipini geçmesi gerekecek.

FENERBAHÇE KAÇ ÖN ELEMAN OYNAYACAK?

Fenerbahçe, Zimbru’yu elerse üçüncü tura yükselecek. Fenerbahçe toplamda 3 eleme turu oynayacak. Zimbru’yu elerse 2 farklı kadroyla daha karşılaşacak. Bu 2 tip geçerse kümelere kalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu