Haber

Fatih Terim’den duygusal mesaj: Dilediğimden fazlasını söylediğim için mutluyum

Galatasaray’ın ve Türk futbolunun değerli isimlerinden Fatih Terim, 70’inci yaş gününü futbol ve sanat camiasından ünlü isimlerin katılımıyla kutladı.

Fatih Terim, spor ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katıldığı doğum günü partisine Şampiyonlar Ligi müziği eşliğinde geldi.

Organizasyona Galatasaray’dan Hagi, Ümit Davala, Necati Ateş ve Hasan Şaş gibi unutulmaz isimlerin yanı sıra Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Acun Ilıcalı gibi sanat dünyasından isimler katıldı.

“‘Keşke’lerimden daha fazlasını söylediğim için mutluyum”

Instagram hesabından duygusal bir paylaşım yapan Fatih Terim’in açıklaması şöyle:

Ayın 7’sinde 70 yaşına giriyorum, hayal ettiğimin çok ötesinde… O kadar büyük, o kadar ulaşılmaz görünüyordu ki, ihtiyacım olan şey inanmak ve inandığım şeye sımsıkı tutunmaktı. Sen de başar ve kazan. değer. Kendinizi ait hissettiğiniz kadar çalışırsınız. Ödediğiniz bedele göre ödüllendirileceksiniz…

Yüzümdeki çizgilerde yılların ve yaşanmışlıkların acı-tatlı pek çok hatırası var.
‘Keşke’ demekten çok ‘memnun oldum’ diyorum.

Beni ben yapan anneme ve babama; Birlikte büyüdüğüm eşime ve çocuklarıma; Hayatıma anlam katarak deneyimlerimi paylaştığım tüm yol arkadaşlarıma minnettarım.

İlgilerinden dolayı sevgilerini bana hissettiren tanıdığım ve kim olduğunu bilmediğim tüm iyi kalpli insanlara teşekkür ederim. Hayallerimizin buluştuğu nice anlarda birlikte olmak ümidiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu