Haber

Dursun Özbek: Şampiyonluk son haftaya kalmaz

ensonhaber.com

Süper Lig’in 31. haftasında Fatih Karagümrük ile karşılaşan Galatasaray, karşılaşmadan 3-3’lük beraberlikle ayrıldı ve 1 puanda anlaştı.

Karşılaşmanın ardından Galatasaray Lideri Dursun Özbek değerli açıklamalarda bulundu.

Özbek’in açıklamaları şöyle:

“İnşallah Haziran’da ipi çekebileceğiz”

“Ligin sonlarına yaklaşırken yarışların ve maçların heyecanı çok güzel. Ligin bitmesine çok az bir süre kaldı. Şampiyonluğa odaklandık. Oyuncularımı ve teknik ekibi tebrik ediyorum.” .Çok güzel bir performans sergilediler.Hala 7 puan öndeyiz ve şampiyonluk yürüyüşümüz devam ediyor.Galatasaray şampiyonluğun en büyük şampiyonu aday.Haziranda ipi göğüsleriz inşallah.Karagümrük maçındaki oyunu çok beğendim. fazla.”

“Şampiyonluk son haftaya kalmaz”

“Ligdeki bütün takımları yendik. Beşiktaş’ı da yenmek için gideceğiz. Takıma çok güveniyorum. Güzel maç olacak ama biz kazanacağız. Son haftaya şampiyonluk yok. Galatasaray finalini açıklıyor. şampiyonluk erken.”

“Hakem performansı tüm kulüplerin sorunu”

“Hakemlerle ilgili açıklamayı okumadım. Bazı hakemler ceza almış. Dinlenecek hakemleri uygun şekilde seçsinler. Hakem performansı tüm kulüplerin sorunu. Kulüpler Birliği toplantılarında hakem hatalarıyla ilgili başka bir şey konuşulmaz. lehimize veya aleyhimize değerlendirmeyin.hakemler herkese karşı adil olsun.anadolu takımları gibi onlar da eşittir.arada dursunlar.açıklamayı duydum okumadım okuduktan sonra cevap veririm BT.”

“Çok heyecanlanma, şampiyon olacağız”

“Fenerbahçe’nin cevapları ilginç. Bence penaltıydı. Bizim derdimiz zaten VAR’a çağrılmasıydı. VAR’a çağrıldıktan sonra hakemler vicdanlarına göre gerekli kararı veriyorlar. Rakiplerin ne dediği bizi ilgilendirmez.” . Bu tür trafik kazaları olabilir.”

“Gomis’in davranışı kabul edilemez”

“Bafetimbi Gomis’i Türkiye’ye getirdim. Dünkü davranışı kabul edilemez. Galatasaraylı bir profesyonelin Galatasaray’a hizmet etmesi gerekiyor. Kendisiyle görüştüm. Sahadaki işveren Okan Hoca. O nasıl takdir ederse herkes saygı duyar.” çok büyük bir grup. Okan Hoca’ya herkes saygı duyar. Bafe bunu neden yaptı, pek hoş olmadı. Bunu yönetim kurulunda konuşacağız. Buradaki davranışı kabul etmiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu