Yaşam

Dolandırıcılıktan gözaltına alınan Banu Parlak, saatler önce Dilan Polat’la böyle dalga geçti

Ünlü ve müzisyen Banu Parlak, kooperatif dolandırıcılığı suçundan İstanbul Havalimanı girişindeki denetim noktasında gözaltına alındı. Parlak’ın Dilan Polat’ın gözaltına alındığı anlarla dalga geçtiği video gündem oldu.

DİLAN POLAT’I SUÇLADI

Dilan ve Engin Polat’ın kara para akladıkları iddiasının gündeme geldiği günlerde Banu Parlak detayı da gündemi oldukça meşgul etti. Banu Parlak, sosyal medya hesabından bir görüntü yayınlayarak, Dilan ve Engin Polat’ın kendisini vurmak için tetikçi gönderdiğini söyledi.

GÖZALTINA ALINDIĞI ANLARLA ALAY ETTİ

Dilan Polat ile aralarındaki gerilimi sosyal medyada sık sık dile getiren Banu Parlak, Polat ailesinin güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınmasıyla dalga geçti. Bir mekanda Polat’ın yerine geçen Parlak, “Enerji” müziğiyle çektiği fotoğrafı paylaştı.

ELEŞTİRİLERE TEPKİ VERDİ

Videoya tepki gösteren ve Türk polisine hakaret ettiği için eleştirilen Parlak, şu paylaşımı yaptı: “Dilan Polat kızımla dalga geçerken neredeydiniz?” Cevap verdi.

SAATLER SONRA GÖZALTINA ALINDI

Olaylı fenomen, tartışmalı paylaşımından saatler sonra İstanbul Havalimanı girişindeki denetim noktasında gözaltına alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu