Haber

Derince Belediyesi Dumlupınar İlçesi’nde yeni spor sahasının açılışını yaptı

Derince Belediyesi tarafından yapılmıştır sporAlanlardan 17’si Dumlupınar Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Parkı içerisinde kullanıma açıldı.

Daha önce ilçeye 16 yeni spor sahasını kazandıran Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Dumlupınar Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Parkı’nda kullanıma açılan 17. spor tesisini hizmete açtı. Futbol ve basketbol sahalarının yer aldığı tesisin açılışını AK Parti MKYK Üyesi İlyas Şeker, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti İlçe Başkanı Koray Merdan, Dumlupınar Mahalle Muhtarı Hayri Çelikkol, belediye meclis üyeleri Hamza Macit ve ilçe yöneticileri Kurtuluş Aytekin yaptı. çocuklar, ebeveynler ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Derince’de gençlere yönelik değerli yatırımlar yaptıklarını belirten Önder Aygün, “Çocuklarımız ülkemizin geleceğidir. Onların yeterli eğitim almaları için üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz. Öncelikle gençlik merkezlerimizi buraya yerleştirdik. Bu merkezlerde özel çalışma alanları, kütüphaneler, bilgisayar odaları ve spor alanları yer alıyor.” “Birçok unsur var. Daha sonra bunlara ek olarak 16 farklı notayla da spor sahaları oluşturduk. Bugün 17. tesisimizi çocuklarımızın kullanımına sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah’ın izniyle yatırımlarımıza devam edeceğiz. Gençlere hizmet etmenin geleceğe yatırım olduğu anlayışıyla çocuklarımızı ilçemize ulaştırıyoruz” dedi. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu