Haber

Çiğli’de Çocuk Atölyeleri Kuruluyor

Çiğli Belediyesi çocuklara sanat, spor ve doğa ile iç içe yaşama alışkanlığı kazandırmak için eğitici atölyeler düzenliyor.

Child Everywhere platformunun katkılarıyla hayata geçirilecek proje kapsamında 7-12 yaş arası 1. sınıfı bitiren çocuklar için fotoğraf, ritim, müzik, yaratıcı drama, yoga, toplumsal cinsiyet ve ekoloji atölyeleri kurulacak. ilkokuldan. Ağustos ayı boyunca devam edecek olan atölye çalışmaları, her hafta Pazartesi ve Çarşamba günleri Prof. Dr. tarafından gerçekleştiriliyor. Nermin Abadan Unat Uzun Ömürlü Kadınlar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Çocuklarının kurslara katılmasını isteyen veliler bit.ly/454qTrkadresinden kayıt olabilecektir.

Çocuklar atölyede, ebeveynler seminerde

Çiğli Belediyesi bünyesinde görev yapan Manevi Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) uzmanları tarafından atölye çalışmalarına çocuklarını getiren velilere “Çocuklarla İletişim” konulu ücretsiz seminer verilecek. Merak ettikleri bahisler hakkında velilerimiz bilgilendirilecektir.

Başkan Gümrükçü: “Hem eğlenecekler hem öğrenecekler”

Çalıştayların içeriğine ilişkin açıklamalarda bulunan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “Çocuklarımızın yaz tatilini verimli geçirmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Henüz gelişim sürecini tamamlamamış 7-12 yaş çocuklarımızın sanat ve sporla ilgilenmeleri, cinsiyet eşitliğini benimsemeleri ve doğayla barışık bir yaşam sürmeleri için ücretsiz atölyeler düzenliyoruz. Tüm çocuklarımızı hem eğlenecekleri hem de hayata dair önemli şeyler öğrenecekleri atölyelerimize davet ediyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu