Haber

Başkan Sezer Hatay’da Depremzedelerin Taleplerini Dinledi

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer dezenfeksiyon işlemlerinin uyumunun sağlanması için saha çalışmalarını denetlediği Hatay’da depremzedelerin taleplerini dinlemeyi ihmal etmiyor.

Gölcük Belediyesi ekipleri, deprem bölgesindeki yaraları sarmak için özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Depremin ilk gününden itibaren çok sayıda çalışanıyla birlikte bölgede görev yapan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, depremzedelerin taleplerini dinlemeyi de ihmal etmiyor. Hatay’ın ilçeleri

DEPREM MAĞDURLARI TALEPLERİNİ ÖNDER SEZER’E BAĞLADI

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Hatay Bölge Koordinatörü Amasya Valisi Sayın Mustafa Masatlı ile birlikte; Antakya moloz sahalarında ilaçlama, ilaçlama ve çöp toplama uyumunu sağladıktan sonra depremzedelerin taleplerini dinledi.

KOORDİNASYON İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMAK

Sahada çalışmalarına ara vermeden devam eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ile birlikte; Salgın riskini ortadan kaldırmak ve hijyeni sağlamak için ilaçlama, ilaçlama ve çöp toplama çalışmalarının yapıldığı Hatay’ın Altınözü, Yayladağı ve Samandağ ilçelerini ziyaret etti. Başkan Sezer daha sonra Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ve Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın ile bir araya gelerek araç, personel ve malzeme, planlama konularında gerekli koordinasyonu sağladı.

HER GÜN 1500 KİŞİYE YEMEK TEKLİFİ

Defne ve Antakya’daki aşevlerinde her gün 1500 kişiye yemek ikram etmeye devam eden Gölcük Belediyesi ekipleri, 3 çöp kamyonuyla Samandağ’a çöp taşımaya da devam ediyor. İlaçlama çalışmalarına da altlık sağlayan Gölcük Belediyesi, Çevre Koruma ve Denetim Müdürlüğü ekipleriyle enkaz alanlarında ve çadır kentlerde ilaçlama, kalsinasyon, ilaçlama ve kemirgen ilaçlama çalışmalarını sürdürdü. Öte yandan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri telef olan büyükbaş hayvanları enkazdan çıkarıp toprağa vererek kireçlenme işlemini gerçekleştirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-milas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu